Kimiz?

Kimiz?

Site şablonlarında "About Us" a denk gelen bu sayfa, sitenin sorumluları hakkında bilgi vermeyi amaçlar. Ancak doğru soru "Kimiz?" değil, doğrusu "Kimim?" olmalıydı. Cevabı da şu şekildedir.


Uzm. Ö. Osman GÜLBEYAZ

Öğretmenlik Meslek Bilgisi Dersleri Öğretmeni

1966 Giresun Merkez Çağlayan Köyü doğumlu.

İlkokulu Yağmurca Köyü İlkokulu'nda, ortaokulu Konacık Orta Okulu'nda bitirdi. 1984 yılında Gümüşhane Mareşal Çakmak Öğretmen Lisesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Marmara Üniv. Eczacılık Fakültesine girdi. 1987'de ayrılıp, 1988'de KTÜ Giresun Eğitim Yüksekokulu'na girdi ve 1990'da bitirerek Samsun, Çarşamba Kestanepınar Köyü Dereçatı İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı.

1991'de evlendi, 1993'te askerliğini er öğretmen olarak Manisa'da yaptı.

1995'te mecburi hizmetini yapmak üzere Yozgat Çekerek Koyunculu İlkokulu'na atandı. 1,5 yıl burada görev yaptıktan sonra 1996 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünü kazanarak Malatya merkeze atandı. 4 yıl Malatya Merkezinde çeşitli okullarda ve Milli Eğitim Müdürlüğünde çalıştı, aynı zamanda üniversiteye devam etti. 1999 yılında bu bölümü bitirerek aynı bölümün Yüksek Lisans programını kazandı.

Hobiler
Kitap (bilimkurgu, fantastik) Müzik (bir melodisi olan ve gürültüden farklı olan her tür; özellikle kazancı bedih, abdurrahman kızılay, mehmet özbek, fairouz, emma shapplin, shahram nazeri, erdal erzincan, neşet ertaş, şivan perver ve daha niceleri), Sinema (bilimkurgu, fantastik, mystery), Web tasarımı (kendi çapında)

Medeni Durum
Evli, ikisi erkek, biri kız 3 çocuk babası.

E-mail
osmangulbeyaz [at] gmail.com

2000 yılında tez aşamasındayken Giresun Şebinkarahisar İlçesi Yatılı İlköğretim Bölge Okulu müdürlüğüne atandı. 3,5 yıl bu görevde kaldıktan sonra 2003 yılı Ekim ayında Kayseri Melikgazi Turgut Özal Pansiyonlu İlköğretim Okulu müdürlüğüne atandı. 2004 yılı Aralık ayında da müdürlük görevini bırakarak Öğretmenlik Meslek Bilgisi Dersleri Öğretmeni olarak Develi İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi'ne atandı. 2006 yılında yapılan uzman öğretmenlik sınavını kazandı. Yine 2006 yılı Aralık ayında yarım bıraktığı öğrenimini tamamlayarak İnönü Üniversitesi / Sosyal Bilimler Enstitüsü / Eğitim Yönetimi ve Denetimi programından Bilim Uzmanı unvanıyla mezun oldu.

2,5 yıl Develi Anadolu Öğretmen lisesi'nde çalıştıktan sonra 2007 - 2008 öğretim yılı başında Öğretmenlik Meslek Bilgisi Dersleri Öğretmeni olarak Araklı Anadolu Öğretmen Lisesi'ne atandı.Ezedin.comGoogle


Mesaj TahtasıLinkler